4 892
modifications
Ligne 48 : | Ligne 48 : | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| {{ID|}} | |||
|- style="height:32px;" | |||
| | |||
| [[Armes de fortune (Fallout 76)|Pistolet de fortune]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| [[.38]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| {{ID|}} | |||
|- style="height:32px;" | |||
| | |||
| [[Armes de fortune (Fallout 76)|Revolver de fortune]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| [[.45]] | |||
| | | | ||
| | | |